Przejdź do treści

Opinie o wibratorach marki We-Vibe

Michalina: Długo zastanawiałam się, jaki wibrator kupić, ponieważ na rynku jest ich cała masa i sama nie wiem, czym dokładnie się różnią. Z tego powodu poczytałam sobie w internecie i wybrałam model od OVO przez pozytywne opinie. Wibrator OVO jest świetny, ponieważ mogę się nim bawić pod prysznicem, a do tego ma króliczka, który urozmaica zabawę masażem łechtaczki, serdecznie polecam 🙂

Kamila: Od dawna jestem wielką fanką zabawek erotycznych, ponieważ trzeba przecież sobie jakoś radzić 🙂 Ostatnio zaopatrzyłam się w model od marki OVO. Wibrator w swojej istocie jest całkiem prosty, ponieważ posiada korpus i mały panel sterowania. Zaskoczyła mnie jednak moc tego urządzenia, ponieważ wcześniej nie miałam do czynienia z taką stymulacją! Do tego mogę bawić się w wodzie!

Katarzyna: Ostatnio świętowałam urodziny i koleżanki kupiły mi wibrator OVO 😀 Cieszę się, ponieważ wcześniej myślałam o zabawkach erotycznych, ale nie wiedziałam, jaki wibrator kupić. Tak czy inaczej sprawa rozwiązała się w cudowny sposób, bo korzystanie z urządzenia jest niesamowicie przyjemne! Mam do wyboru wiele trybów wibrowania, a do tego świetnie się bawię także w kąpieli 🙂

Andrzej: Razem z moją żoną zastanawialiśmy się, jak wygonić rutynę z naszej sypialni. Po namyśle stwierdziliśmy że warto skłonić się po gadżet wibrujący, ale nie mieliśmy pojęcia, jaki wibrator kupić. Ostatecznie postawiliśmy na markę OVO. Wibrator polecała mi moja znajoma i muszę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę, ponieważ zabawka nie tylko urozmaica grę wstępną, ale przydaje się też do masażu!

Emilia: Używam wibratorów od dawna, dlatego co nieco wiem na ich temat. Szczególnie uwielbiam gadżety marki OVO, ponieważ te są niesamowicie skuteczne w swojej dziedzinie, a do tego posiadają świetny design, który skądinąd jest wyróżniany na największych targach tematycznych na świecie. Moje egzemplarze są wodoodporne, a przy tym można je ładować z pomocą kabla USB, polecam!

Beata: Z okazji ostatnich świąt Bożego Narodzenia dostałam od swojego chłopaka świetny wibrator OVO. Jest nieduży, ale bardzo poręczny i ma niesamowicie mocny napęd. Wiem co mówię, bo miałam wcześniej model innej firmy. Dzięki nowej zabawce nasze gry wstępne są jeszcze bardziej pasjonujące i nierzadko mają miejsce pod prysznicem. To świetna rzecz, ponieważ zabawka jest ładowana kabelkiem – nie trzeba baterii!