Przejdź do treści

Wibrator OVO F10

Sprawdź inne produkty

OPIS PRODUKTU - OVO F10

Ovo F10 to jeden z najbardziej eleganckich klasycznych wibratorów niemieckiej marki OVO, znanej w świecie erotycznym ze swojego pieczołowitego podejścia do satysfakcji seksualnej kobiety. Jego świetny, nowoczesny design sprawia, że pada wyborem nie tylko fanek uznanego producenta, ale też kobiet ceniących sobie połączenie prostoty z diabelsko przyjemną skutecznością.

Wewnątrz Ovo F10 znalazło się miejsce na bardzo cichy, ale i solidny i mocny silnik działający w pięciu unikalnych trybach – zapewnia niebywałą dyskrecję, niezależnie od miejsca, w którym wejdzie w użycie. Jest też wodoodporny, co czyni z niego nieodzowny gadżet do samotnych zabaw pod prysznicem, w wannie czy jacuzzi. Sam w sobie nie zawsze jest używany typowo jako wibrator – z uwagi na poręczność i szeroką gamę zastosowań, może pełnić rolę precyzyjnego masażera, potrafiącego trafić w punkt G szybko, albo nie do końca. Wszystko zależy od aktualnych pragnień. Nic nie stoi na przeszkodzie, by oddać go w ręce partnera, uzależniając się od jego fantazji.

Firma Ovo swój wibrator stworzyła na bazie najwyższej jakości silikonu medycznego, który daje kobiecie pełnię bezpieczeństwa, nie powodując podrażnień i żadnych niepożądanych efektów. Sprawia to, że zabawka ta cieszy się ogromnym zaufaniem, a jej właścicielki uwielbiają ją właśnie za możliwość polegania na niej – podobnie zresztą, jak w przypadku innych produktów z oferty producenta na łamach Świata Doznań. Jego niezawodność poprawia sposób, w jaki jest zasilany – baterie sprawiają, że jest zawsze gotowy do igraszek. Nawet w sytuacjach, gdy ciężko znaleźć wolne i odpowiednio dyskretnie ulokowane gniazdko z prądem.