Przejdź do treści

Wibrator OVO F8

Sprawdź inne produkty

OPIS PRODUKTU - OVO F8

Elegancki wibrator uznanej w Świecie Doznań i w światku erotycznym niemieckiej marki Ovo jest opcją idealną dla najbardziej wymagających kobiet, ceniących sobie prostotę, skuteczność działania, ale i pełną kontrolę nad osiąganymi za jego pośrednictwem doznaniami. Wibrator Ovo doskonale dba o to, by być narzędziem do właściwego i precyzyjnego dawkowania emocji, w pięciu różnych trybach.

 

Kobiety nie bez powodu nazywają Ovo F8 wibratorem marzeń – za sprawą bardzo mocnego silnika zasilanego zaledwie dwiema bateriami AAA, daje możliwość zaspokojenia się dokładnie w taki sposób, na jaki w danym momencie ma się ochotę. Sam wibrator został zaprojektowany w modelu przypominającym kształtem idealnego penisa – podobnie, jak on sam jest bardzo poręczny, a w połączeniu ze swoją wodoodpornością może stanąć na wysokości zadania również w najcięższych warunkach, czy to w wannie, czy też pod prysznicem.

Klasyczny wibrator, choć powstał z myślą o samowystarczalności, sprawdza się doskonale jako kompan do wspólnych igraszek obojga partnerów – działa ciszej niż westchnienia rozkoszy, które wywołuje, a sam w sobie może być idealną częścią gry wstępnej. Zwłaszcza jeśli to partner będzie kontrolował to, w jaki sposób będzie oddziaływał na kobietę.

Oprócz stylowego czarno-złotego wyglądu i prostoty wykonania, Ovo F8 został wykonany z silikonu medycznego (bez ftalanów) – długość równa dwudziestu centymetrom i średnica 3,2-centymetrowa są gwarantem pełnej satysfakcji i szczytowania, w najpiękniejszym tego słowa znaczeniu.