Przejdź do treści

Kulki gejszy OVO L1 - love balls

Sprawdź inne produkty

OPIS PRODUKTU - OVO L1 LOVE BALLS

Ovo 1L to kulki gejszy, które wpadną w gusta doświadczonych kobiet, jak i tych, które są dopiero na początku swojej przygody. Charakterystyczny dla tego modelu jest jego materiał wykonania, czyli silikon medyczny (bez dodatku ftalanów), dzięki temu struktura kulek jest niedrażniąca, przyjemna oraz gładka. Dodatkowo jest to produkt hipoalergiczny i wodoodporny. Kulki Ovo są wyposażone w dwa zestawy kulek, różniących się od siebie wagą. Niedoświadczone Panie mogą zacząć z opcją 35 gramów, a z czasem zacząć używać tych ważących 45 gramów.

Długość kulek to 19,5 cm., a ich średnica wynosi 3,6 cm. Waga w zależności od kombinacji może wynosić 70/80/90 gramów.
Aplikacja kulek gejszy jest niezwykle prosta. Można wykonać to zarówno w pozycji leżącej, jak i stojącej. Lubrykant na bazie wody znacznie ułatwi ten proces. Przy wyjmowaniu należy lekko pociągnąć za sznurek. Nie warto przejmować się jego zerwaniem, ponieważ jest wykonany z mocnego materiału, który z pewnością nie zawiedzie.
Kulki gejszy to wynalazek, który świat zna już od stuleci. To zaskakujący produkt, który w znaczny sposób przyczynia się do poprawy życia seksualnego. Powodują, że mięśnie dnia miednicy (Kegla) oraz pochwy zostają wzmocnione, a satysfakcja seksualna w trakcie stosunku znacznie rośnie. Polecane są w szczególności dla kobiet po przebytych ciążach, z obniżeniem narządów rodnych, a także tych mających problem z nietrzymaniem moczu. Kiedy pochwa coraz mocniej zaciska się w trakcie stosunku płciowego, nie korzysta na tym jedynie kobieta, ale i mężczyzna osiąga jeszcze większą rozkosz.
Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i zapewnia cudowne przeżycia seksualne. Jeśli interesują cię kulki gejszy, sklep Świat Doznań to odpowiednie miejsce dla Ciebie!